Etsitkö jotain?

Sisältävätkö Alpron manteli-, hasselpähkinä-, riisi- ja kaurajuomat soijaa?

Eivät, nämä tuotteet eivät sisällä soijaa. Ne on valmistettu tarkoin valituista manteleista, hasselpähkinöistä, riisistä ja kaurasta.

Etkö löytänyt etsimääsi?

Soita meille tai lähetä meille viesti

Etsi kaikista aiheista

Haluamme kuulla sinusta….

Täytä oheinen lomake jos haluat antaa meille palautetta, hyvää tai huonoa, ideoita tai kysyä mitä tahansa Alprosta ja kasvivoimasta

0800142777Phone number

Email adres