Op zoek naar antwoorden?

Populare zoektermen:

Ik heb een voedselallergie. Kan ik Alpro gebruiken?

Alpro producten bevatten geen koemelkeiwit, geen lactose en geen gluten (behalve soja dessert Speculoos). De Alpro Amandeldrink en Hazelnootdrink bevatten noten en zijn dus niet geschikt voor mensen met een notenallergie. Onze producten bevatten geen tarwe. In de verpakkingsrichtlijnen van de Europese Unie staat dat de aanwezigheid van een ingrediënt of allergeen moet worden aangegeven. Dus bijvoorbeeld ‘bevat gluten’. Dat is de reden dat je op onze verpakkingen niet de aanduiding ‘glutenvrij’ zult tegenkomen. Kijk altijd voor de meest actuele informatie op de verpakking!

Niet gevonden wat je zoekt?

Bel ons of stuur een berichtje.

Zoek in alle categorieën

We horen graag van je…

Vul dit formulier in als je opmerkingen, ideeën vragen of feedback (goed of slecht) over Alpro en plant power voor ons hebt.

We verwerken je persoonlijke gegevens volledig in lijn met de EU-wetgeving 2016/679 van het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie op 27 april 2016 (GDPR). Heb je vragen? Raadpleeg dan onze Privacy-verklaring op https://www.alpro.com/nl/privacy.

Of bel

0800-0227187

We zijn op werkdagen tijdens kantooruren te bereiken.

Of schrijf naar

Alpro Consumentenservice, Antwoordnummer 1064, 1180 VD Amstelveen, Nederland