Liigu põhisisu juurde
Homepage
1L

Barista jook kaneelirulli maitseline

Armumine esimesest sõõmust: Alpro Barista Cinnamon Roll

naturally-low-in-fat

Looduslikult madala küllastunud rasvhapete sisaldusega

calcium-iodine-vit-b2-b12-d2-e

Kaltsiumiallikas

naturally-lactose-free

Looduslikult laktoosivaba

foamable

Vahutav

See taimne jook toob ahjusooja kaneelirulli mõnusalt vürtsika maitse otse sinu kohvitassi – ilma siirupit lisamata. Kaerast ja sojast valmistatud jook on meeldivalt kreemjas ning loodud sobima suurepäraselt kohviga – olgu see lihtsalt kohvile lisatud, vahustatud või valmistatud sinu lemmikuks kohvikustiilis joogiks. Igas sõõmus on ka muudki head: jook on kaltsiumi ning D2- ja B2-vitamiini allikas, madala küllastunud rasvade sisaldusega ega sisalda kunstlikke magusaineid.

  • Looduslikult laktoosivaba
  • Vahtuv
  • Kaltsiumi allikas
  • Vitamiinid B2, D2
  • Taimetoit
  • 100% taimne
  • Ilma värvainete ja säilitusaineteta

vesi, kaer (4,7%), lüditud sojaoad (2,1%), päevalilleõli, suhkur, kaltsium, happesuse regulaatorid (kaaliumfosfaadid), looduslikud
lõhna- ja maitseained (looduslik lõhna-ja maitseaine), meresool, stabilisaator (gellankummi), vitamiinid (B2, D2)

Allergiad

 kaer sojaoad

  • Energiasisaldus

    50 kcal
    3%
  • Rasvad

    2.8 g
    2.8%
  • küllastunud rasvad

    0.3 g
    2%
  • Suhkrud

    4.5 g
    5%
  • Sool

    0.12 g
    2%

Health Star Rating
Soovid rohkem teada Health Star Rating'u kohta?
Typical Values kaupa
Energiasisaldus208 kJ / 50 kcal
Rasvad2.8 g
küllastunud rasvad0.3 g
Süsivesikud5.3 g
suhkrud4.5 g
Kiudained0.2 g
Valgud0.8 g
Sool0.12 g
Vitamiinid
D-vitamiin0.75 µg [15%]*
B2-vitamiin0.21 mg [15%]*
Mineraalained
Kaltsium120 mg [15%]*

Muide, sulle võivad meeldida ka need kaunikesed…

Kas sa teadsid, etOMAME 2018. AASTAST B-CORP SERTIFIKAATI. JA OLEME SELLE ÜLE UHKED

Uuri täpsemalt